Rozwiązania dla twojego przemysłu

Naprawa elektroniki przemysłowej

Zajmujemy się profesjonalną naprawą urządzeń przemysłowych. Posiadamy duże doświadczenie, rozbudowane zaplecze części do naprawy oraz dostęp do wielu schematów elektronicznych.

Obsługujemy zgłoszenia z całej Polski

Naszym partnerem biznesowym jest

Usługi jakie wykonujemy

Naprawa komputerów przemysłowych

Naprawa laptopów

Wykonujemy naprawy komputerów przemysłowych wielu typów i marek. Mamy dostęp do dużej ilości części dzięki czemu jesteśmy wstanie wyeliminować różne uszkodzenia.

Naprawa elektroniki przemysłowej

Naprawa elektroniki przemysłowej

Specjalizujemy się w naprawie urządzeń stosowanych w szeroko pojętym przemyśle. Doświadczenie naszych elektroników pozwala na wykonanie napraw wielu urządzeń wykorzystywanych w produkcji.

Naprawa płyt głównych

Naprawa płyt głównych

Naprawiamy płyty główne w urządzeniach przemysłowych, od drobnych uszkodzeń po najbardziej skomplikowane usterki. Dzięki wiedzy naszych elektroników radzimy sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

Naprawa sterowników

Naprawa sterowników

Zajmujemy się naprawą sterowników wykorzystywanych w urządzeniach elektronicznych. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie rozwiązać wiele problemów.

Wymiana układów BGA

Wymiana układów BGA

Dysponujemy najwyższej jakości specjalistycznymi urządzeniami do najbardziej skomplikowanych napraw, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać pełen zakres napraw na płytach głównych, również z wymianą układów BGA.

Naprawa urządzeń nietypowych

Naprawa urządzeń nietypowych

Wiedza i doświadczenie jaką posiadają nasi eksperci pozwala nam rozwiązywać problemy w wielu nietypowych urządzeniach wykorzystywanych w szeroko pojętym przemyśle.

Same korzyści ze współpracy

Jeżeli posiadasz dużą ilość sprzętów do naprawy i chcesz nawiązać z nami stałą współpracę będziemy mieć dla Ciebie szereg udogodnień, między innymi przyśpieszenie realizacji zleceń oraz duże zniżki. 

Wykonujemy specialistyczne naprawy elektroniki w laptopach i urządzeniach przesmyłowych. Oferujemy preferencyjne warunki współpracy i bogate doświadczenie naszych elektroników.

+ 0
partnerów biznesowych
+ 0
zgłoszonych napraw
0
obsługiwanych województw
Zniżki dla dużej ilości sprzętu
Jeżeli masz dużą ilość sprzętu mamy przewidziane zniżki dla naszych partnerów biznesowych. Nawiązanie z nami stałej współpracy to mnóstwo korzyści dla Twojej firmy.

Diagnostyka

Po dostarczeniu urządzenia do serwisu sprzęt poddawany jest diagnostyce, która  obejmuje weryfikację zgłaszanego problemu oraz analizę urządzenia. Elektronik weryfikuje potencjalne uszkodzenia, zapoznaje się z dostępnymi schematami elektronicznymi dotyczącymi danego urządzenia oraz szacuje koszty i powodzenie naprawy. Następnie kontaktujemy się z Klientem z informacjami co udało się ustalić i w przypadku akceptacji przystępujemy do rozwiązywania problemów. 

0 zł

w przypadku akceptacji naprawy *

* Diagnostyka urządzenia

W przypadku akceptacji naprawy koszt za diagnostykę jest anulowany. W przypadku braku zgody na naprawę lub braku możliwości naprawy ze względu utrudnienia konstrukcyjne, brak schematów lub brak dostepnych części, do opłąty pozostaje kwota 300 zł netto (369 zł brutto)

Rozwijaj swój biznes wspólnie z nami

Co nas wyróżnia?

Co oferujemy?

Doświadczony zespół specjalistów

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych techników, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach i warsztatach, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami. Dzięki temu jesteśmy w stanie naprawić nawet najbardziej skomplikowane problemy.

Szeroki zakres usług

Naprawiamy laptopy, sterowniki, elektronikę przemysłową, oraz różnego rodzaju urządzenia nietypowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naprawy sprzętu, konserwacji czy doradztwa technicznego, jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc.

Szybkość i jakość usług

Rozumiemy, jak ważne jest, aby sprzęt działał sprawnie i bez zakłóceń. Dlatego staramy się wykonywać naprawy najszybciej jak to możliwe z zachowaniem najwyższych standardów i jakości wykonywanych usług.

Gwarancja na wykonane usług

Dla każdej naprawy udzielana jest gwarancja do 12 miesięcy. Długość gwarancji jest zależna od specyfiku naprawy jaka została wykonana.

Odroczenie płatności

Jeżeli jesteś naszym partnerem biznesowym masz możliwość uregulowania płatności w odroczonym terminie do 7 dni. Taką usługę uruchomiliśmy specjalnie dla naszych stałych współprac biznesowych, jeżeli korzystkach z naszych usług stale masz możliwość skorzystania z takiej opcji.

Kontakt z naszym serwisem

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób

Kontakt

Infolinia: + 48 722 277 051

Adres

Polutowani
ul. Andersa 21B
00-159 Warszawa

godziny pracy: pon - pt: 10:00 - 18:00

Formularz zgłoszenia urządzenia do naprawy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go do nas. Osoba zajmująca się analizowaniem zgłoszeń udzieli odpowiedzi odnośnie dalszych działań związanych ze zgłoszeniem. Odpowiedź zazwyczaj jest udzielana do 2 dni roboczych od zgłoszenia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.