BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nowe życie Twojego laptopa zaczyna się tutaj!

Twój laptop to więcej niż urządzenie – to skarbnica wspomnień.

– Psst, inne urządzenia też naprawiamy

Tanie naprawy? Wszystko przecież teraz takie drogie...

Dzięki AI uwolniliśmy czas naszych elektroników od papierkowej roboty, naprawy laptopów na najwyższym poziomie za ceny, dzięki którym w 95% zaczynamy naprawę po akceptacji kosztów. Nie opłaca się nie spróbować!

Jak przebiega naprawa?

Wstępna diagnoza: Sprzęt jest analizowany, po czym informujemy Cię o wynikach oraz propozycji dalszych działań.

Naprawa i testy: Po ustaleniu przyczyny usterki i uzyskaniu zgody na koszty, naprawiamy problem i dokładnie testujemy sprzęt. Jeżeli testy są pomyślne, zakończona jest naprawa.

Najczęściej zadawane pytania

Wstępna diagnoza jest bezpłatna. Jeżeli sprzęt ma jednak skomplikowaną usterkę, wtedy możemy skontaktować się z informacją, że elektronik potrzebuje wykonać Diagnozę Rozszerzoną, która obejmuje dodatkowe testy oraz ewentualne przelutowanie niektórych elementów w celu ustalenia gdzie dokładnie znajduje się źródło usterki. Koszt takiej usługi to 199 zł brutto ale kwota ta jest płatna tylko w przypadku kiedy rezygnujesz z dalszej naprawy po wykonanej Diagnozie Rozszerzonej. W przypadku akceptacji naprawy, koszt za Diagnozę Rozszerzoną jest anulowany. Możesz również nie zgodzić się na Diagnozę Rozszerzoną, wtedy oczywiście nic nie płacisz, a sprzęt jest odsyłany (do uregulowania są ewentualne koszty transportu).

Czas wstępnej diagnozy jest wykonywany w terminie od 1 do 5 dni roboczych. Czas zależy od stopnia skomplikowania usterki oraz od specyfiki danego urządzenia. 

Czas naprawy jest zawsze ustalany indywidualnie w oparciu o wykonaną diagnozę oraz dostępność części. Zdecydowaną większość elementów potrzebnych do naprawy mamy dostępne na naszym magazynie wewnętrznym, jednak niekiedy istnieje potrzeba zamówienia części od dystrybutorów zewnętrznych. 

Czyszczenie płyty głównej po zalaniu polega na zdemontowaniu płyty głównej oraz umieszczeniu jest w myjce ultradźwiękowej, gdzie poddawana jest czyszczeniu specjalnymi płynami. Czyszczenie takie jest niezbędne w momencie kiedy ciecz miała kontakt z płytą główną. Bez takiego czyszczenia prawidłowa diagnoza a tym bardziej naprawa urządzenia nie jest możliwa. Efektem takiego czyszczenia jest wyeliminowania korozji, która z czasem może postępować i degradować kolejne elementy – co w konsekwencji może doprowadzić do poważnych uszkodzeń. 

Jeżeli nie ma konieczności to dane nie są usuwane. Niektóre usterki charakteryzują się tym, że trzeba ponownie przeinstalować system operacyjny. Zawsze w takich przypadkach informujemy Klientów, że potrzebny jest zabieg przeinstalowania systemu, co wiąże się z utratą danych. Jeżeli jest możliwość możemy oczywiście zaproponować odzyskiwanie danych z takiego dysku. Jest również możliwość zwrócenia sprzętu naprawionego bez ingerencji w dysk – w takim przypadku instalację systemu lub zgranie danych można wykonać samodzielnie. 

Jak najbardziej jest taka możliwość – należy jednak pamiętać, że niektóre urządzenia wymagają wiedzy jak dany dysk wymontować a następnie zamontować. Pierwszą podstawową zasadą jest odłączenie źródeł zasilania czyli zasilacza oraz baterii. W przypadku braku pewności, czy operację można przeprowadzić w bezpieczny sposób, lepiej dysku nie demontować – u nas Twoje dane są bezpieczne. 

Odesłanie sprzętu po naprawie następuje w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty lub potwierdzenia wysyłki sprzętu za pobraniem. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content