BEZPŁATNA KONSULTACJA

Powierz swojego laptopa profesjonalistom

Spróbujemy go naprawić nawet jeśli inni nie dawali mu żadnych szans

– Psst, inne urządzenia też naprawiamy

Powerade by:

Daniel Rakowiecki

Ponad 247 tys. subskrypcji na

YouTube

Jak przebiega naprawa?

Poznaj ogólny przebieg naprawy Twojego urządzenia w naszym serwisie

Wypełnij formularz

Wstępna diagnoza

Naprawa i testy

Podsumowanie i zwrot

Wypełnij formularz: wysyłasz do nas zgłoszenie, a my Ci na nie odpowiadamy lub zamawiamy kuriera jeżeli zostanie znaczona odpowiednia opcja. 

Wstępna diagnoza: sprzęt jest analizowany, po czym informujemy Cię o wynikach oraz propozycji dalszych działań.

Naprawa i testy: po ustaleniu przyczyny usterki i uzyskaniu zgody na koszty, naprawiamy problem i testujemy sprzęt.

Podsumowanie i zwrot: informujemy Cię o zakończonych czynnościach serwisowych, ustalamy kwestię rozliczenia oraz zwrotu.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Tak, naprawiamy, ale nie każde. Wszystko zależy od rodzaju urządzenia, modelu, oraz usterki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, czy naprawimy Twoje urządzenie, wypełnij formularz i opisz dokładnie usterkę, a nasz konsultant udzieli Ci odpowiedzi. 

Wstępna diagnoza jest bezpłatna. Jeżeli sprzęt ma jednak usterkę, której ustalenie wymaga większego nakładu czasu pracy, możemy skontaktować się z informacją, że elektronik potrzebuje wykonać diagnostykę płatną, która obejmuje dodatkowe testy oraz ewentualne przelutowanie niektórych elementów w celu ustalenia gdzie dokładnie znajduje się źródło usterki. Koszt takiej usługi to 199 zł brutto ale kwota ta jest płatna tylko w przypadku kiedy rezygnujesz z dalszej naprawy po wykonanej diagnozy. W przypadku akceptacji naprawy, koszt za diagnozę jest anulowany. Możesz również nie zgodzić się na diagnozę płatną, wtedy oczywiście nic nie płacisz, a sprzęt jest odsyłany (do uregulowania są ewentualne koszty transportu).

Czas wstępnej diagnozy jest wykonywany w terminie od 1 do 5 dni roboczych. Czas zależy od stopnia skomplikowania usterki oraz od specyfiki danego urządzenia. W szczególnych przypadkach trudnych usterek lub konieczności wykonania dodatkowych testów, czas diagnozy może się wydłużyć.

Czas naprawy jest zawsze ustalany indywidualnie w oparciu o wykonaną diagnozę oraz dostępność części. Zdecydowaną większość elementów potrzebnych do naprawy mamy dostępne na naszym magazynie wewnętrznym, jednak niekiedy istnieje potrzeba zamówienia części od dystrybutorów zewnętrznych. 

Czyszczenie płyty głównej po zalaniu polega na zdemontowaniu płyty głównej oraz umieszczeniu jest w myjce ultradźwiękowej, gdzie poddawana jest czyszczeniu specjalnymi płynami. Czyszczenie takie jest niezbędne w momencie kiedy ciecz miała kontakt z płytą główną. Bez takiego czyszczenia prawidłowa diagnoza a tym bardziej naprawa urządzenia nie jest możliwa. Efektem takiego czyszczenia jest wyeliminowania korozji, która z czasem może postępować i degradować kolejne elementy – co w konsekwencji może doprowadzić do poważnych uszkodzeń. 

Jeżeli nie ma konieczności to dane nie są usuwane. Niektóre usterki charakteryzują się tym, że trzeba ponownie przeinstalować system operacyjny. Zawsze w takich przypadkach informujemy Klientów, że potrzebny jest zabieg przeinstalowania systemu, co wiąże się z utratą danych. Jeżeli jest możliwość możemy oczywiście zaproponować odzyskiwanie danych z takiego dysku. Jest również możliwość zwrócenia sprzętu naprawionego bez ingerencji w dysk – w takim przypadku instalację systemu lub zgranie danych można wykonać samodzielnie. 

Jak najbardziej jest taka możliwość – należy jednak pamiętać, że niektóre urządzenia wymagają wiedzy jak dany dysk wymontować a następnie zamontować. Pierwszą podstawową zasadą jest odłączenie źródeł zasilania czyli zasilacza oraz baterii. W przypadku braku pewności, czy operację można przeprowadzić w bezpieczny sposób, lepiej dysku nie demontować – u nas Twoje dane są bezpieczne. 

Odesłanie sprzętu po naprawie następuje zazwyczaj w ciągu 48 godzin (czas liczony w przypadku dni roboczych) od zaksięgowania wpłaty lub potwierdzenia wysyłki sprzętu za pobraniem. 

Skorzystaj z formularza

Pozyskaj użytkownika z uszkodzonym laptopem

Wyślij do nas informację

Wykorzystaj swoją prowizję na co tylko chcesz!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.