Utylizacja elektroniki

Pozbądź się niechcianych urządzeń

Masz stary niepotrzebny sprzęt komputerowy?

Nasz serwis oferuję także usługę utylizacji odpadów elektronicznych (recykling laptopów komputerów, monitorów, sprzętu biurowego w tym skanerów i drukarek).

Utylizacja sprzętu elektronicznego odbywa się zgodnie z procedurami określonymi prawem jak i naszymi wewnętrznymi standardami. Daje to Państwu gwarancję, że sprzęt faktycznie zostanie odpowiednio zutylizowany, a dyski twarde zniszczone!

Przekazując nam elektrośmieci otrzymujecie Państwo odpowiednie zaświadczenia, ale przede wszystkim pewność i świadomość, że sprzęt trafił w odpowiednie ręce. Warto wiedzieć, że działamy na podstawie Ustawy o odpadach z dnia 27.04.2001 roku (Dz. U. 01.62.628 z późniejszymi zmianami) oraz Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z dnia 29.07.2005 roku (Dz.U.05.180.1495) wszystkie przedsiębiorstwa mają obowiązek zdawania zużytego sprzętu elektronicznego odpowiednim firmom. Kasacja musi zostać potwierdzona protokołem przekazania odpadu elektronicznego.

Dbajmy wspólnie o nasza planetę

Dowiedz się więcej, przeczytaj nasze artykuły:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content