Biznes Pro

Współpraca się opłaca

Naprawa elektroniki dla parnerów biznesowych

Profesjonalny serwis naprawy laptopów i elektroniki przemysłowej. Polutowani Biznes Pro – Twój partner w sukcesie biznesowym!

Obsługujemy zgłoszenia z całej Polski

rabaty

na większą ilość zleceń

do 7 dni

odroczona płatność

do 12 ms

gwarancji

Skrócony czas realizacji napraw

Naszym partnerem biznesowym jest

Same korzyści ze współpracy

Klient dostarczył do Ciebie sprzęt, którego nie masz czasu lub nie jesteś w stanie naprawić? Skorzystac z oferty Polutowani Biznes Pro i dostarcz sprzęt do naszego serwisu. Wykonujemy specialistyczne naprawy elektroniki w laptopach i urządzeniach przesmyłowych. Oferujemy preferencyjne warunki współpracy i bogate doświadczenie naszych elektroników. Poszerz swoją bazę zadowolonych Klientów i zdobywaj nowych. Już nie musisz odmawiać Klientom napraw których nie masz możliwości wykonać. Z nami wszystko jest możliwe

+ 0
partnerów biznesowych
+ 0
zgłoszonych napraw
0
obsługiwanych województw

Usługi jakie wykonujemy

Naprawa laptopów

Naprawa laptopów

Wykonujemy naprawy laptopów wszystkich typów i marek. Mamy dostęp do wielu części dzięki czemu jesteśmy wstanie wyeliminować praktycznie każde uszkodzenie.

Naprawa elektroniki przemysłowej

Naprawa elektroniki przemysłowej

Specjalizujemy się w naprawie urządzeń stosowanych w szeroko pojętym przemyśle. Doświadczenie naszych elektroników pozwala na wykonanie napraw wielu urządzeń wykorzystywanych w produkcji.

Naprawa płyt głównych

Naprawa płyt głównych

Naprawiamy płyty główne w laptopach od drobnych uszkodzeń po najbardziej skomplikowane usterki. Dzięki wiedzy naszych elektroników radzimy sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

Naprawa sterowników

Naprawa sterowników

Zajmujemy się naprawą sterowników wykorzystywanych w urządzeniach elektronicznych. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie rozwiązać wiele problemów.

Wymiana układów BGA

Wymiana układów BGA

Dysponujemy najwyższej jakości specjalistycznymi urządzeniami do najbardziej skomplikowanych napraw, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać pełen zakres napraw na płytach głównych, nawet wymiana układów BGA.

Naprawa urządzeń nietypowych

Naprawa urządzeń nietypowych

Wiedza i doświadczenie jaką posiadają nasi eksperci pozwala nam rozwiązywać problemy w wielu nietypowych urządzeniach wykorzystywanych w szeroko pojętym przemyśle.

Rozwijaj swój biznes i poszerzaj bazę swoich Klientów

Jeżeli posiadasz laptopa lub elektronikę przemysłową i nie masz możliwości aby ją naprawić, wybierz naszą ofertę współpracy dla partnerów biznesowych. Skorzystaj z preferencyjnych warunków i wywołaj uśmiech na twarzy swojego Klienta, który nadal będzie mógł cieszyć się z działającego urządzenia. 

Współpraca biznesowa to gwarantowana zniżka

Serwis w pierwszej kolejności wykonuje diagnostykę urządzenia w skład której wchodzi: zapoznanie się ze specyfiką urządzenia, analiza usterki, poszukiwanie możliwych rozwiązań. Po wykonaniu diagnostyki kontaktujemy się w celu przekazania informacji jakie udało się ustalić

Biznes Pro

gwarantowane zniżki

Dla każdej współpracy biznesowej oferujemy atrakcyjne zniżki na przeprowadzone naprawy

Diagnostyka urządzenia

Nasi partnerzy biznesowi są objęci programem bezpłatnej diagnostyki dla większości sprzętów. W szczególnych przypadkach możemy skontaktować się z informacją odnośnie potrzebny na diagnostykę rozszerzoną. Cena takiej usługi to 99 zł netto. Koszt diagnostyki w przypadku akceptacji późniejszej naprawy jest anulowany

Rozwijaj swój biznes wspólnie z nami

Co możesz zyskać dzięki współpracy biznesowej?

Co oferujemy?

Doświadczony zespół specjalistów

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych techników, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach i warsztatach, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami. Dzięki temu jesteśmy w stanie naprawić nawet najbardziej skomplikowane problemy.

Szeroki zakres usług

Naprawiamy laptopy, sterowniki, elektronikę przemysłową, oraz różnego rodzaju urządzenia nietypowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naprawy sprzętu, konserwacji czy doradztwa technicznego, jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc.

Szybkość i jakość usług

Rozumiemy, jak ważne jest, aby sprzęt działał sprawnie i bez zakłóceń. Dlatego staramy się wykonywać naprawy najszybciej jak to możliwe z zachowaniem najwyższych standardów i jakości wykonywanych usług.

Gwarancja na wykonane usług

Dla każdej naprawy udzielana jest gwarancja do 12 miesięcy. Długość gwarancji jest zależna od specyfiku naprawy jaka została wykonana.

Możliwość rozliczenia w pierwszej kolejności ze swoim Klientem

Dla naszych partnerów biznesowych przygotowaliśmy możliwość rozliczenia płatności z odroczeniem do 7 dni. Dzięki temu możesz zwrócić naprawiony sprzęt Klientowi – rozliczyć się z naprawy, a następnie wykonać płatność w ramach naszej współpracy. 

Kontakt z naszym serwisem

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób

Kontakt

Infolinia: + 48 722 277 051

Adres

Polutowani
ul. Słomińskiego 1/11
00-204 Warszawa

godziny pracy: pon - pt: 10:00 - 18:00

Formularz zgłoszenia urządzenia do naprawy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go do nas. Osoba zajmująca się analizowaniem zgłoszeń udzieli odpowiedzi odnośnie dalszych działań związanych ze zgłoszeniem. Odpowiedź zazwyczaj jest udzielana do 2 dni roboczych od zgłoszenia

Odwiedź nas

Naprawa laptopów

Pogwarancyjny serwis laptopów, Gen. W. Andersa 21B, 00-159 Warszawa. Telefon 722 277 051. Email: [email protected] © 2022 Copyright Polutowani

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content